Plebiscyt na książkę 2016 roku

 

Weź udział w plebiscycie!!!

 

ODDAJ SWÓJ GŁOS

 

Każdy głos bierze udział w losowaniu nagród.

Plebiscyt rozpoczyna się 15.10.2016 i potrwa do 30.11.2016

Losowanie nagród spośród uczestników plebiscytu odbędzie się podczas spotkania autorskiego z Renatą Piątkowską połączonego z promocją najnowszej książki autorki pt. Hebanowe serce)

 

15 grudnia 2016 o godzinie 10.00

Dane osobowe uczestników będą wykorzystane wyłącznie w celu wyłonienia zwycięzców i przyznania nagród. Poprzez podanie danych osobowych uczestnik wyraża zgodę na opublikowanie jego nazwiska na stronie internetowej biblioteki.

 

Regulamin konkursu:

 

Regulamin konkursu:

Organizatorem plebiscytu jest Książnica Beskidzka Dział Udostępniania Zbiorów dla Dzieci. Chcemy stworzyć bielski kanon książek dla dzieci i młodzieży, który pozwoli wyjść naprzeciw zainteresowaniom naszych młodych czytelników.

Aby wziąć udział w głosowaniu należy wypełnić kartę do głosowania, która znajduje się w każdej placówce bibliotecznej na terenie miasta lub oddać głos elektronicznie na  stronie www.dzieci.ksiaznica.bielsko.pl: Należy podać swoje dane osobowe: imię i nazwisko, wiek oraz kontakt (biblioteka, szkoła, dom). Każde zgłoszenie bierze udział w losowaniu, głosować można tylko raz.

Do udziału w Plebiscycie na książkę 2016 zapraszamy wszystkich, którzy nie ukończyli 16 lat. (dorosłym proponujemy wypełnienie kuponu plebiscytowego szczegóły na www.ksiaznica.bielsko.pl)

Lista tytułów książek typowanych w plebiscycie oraz informacja o laureatach plebiscytu zostanie umieszczona na  www.dzieci.ksiaznica.bielsko.pl

Skomentuj

*